Robert.BrainUsers.net

Cherry Underground

Zespół w którym gram na perkusji od 2009 roku do dzisiaj.

Koniec świata z Cherry Underground

Cherry Underground wznawia działalność

Zespół Cherry Underground postanowił ruszyć z miejsca. Odbywamy intensywne próby i przygotowujemy się na nowe. Do usłyszenia wkrótce!

Cherry Underground zawiesza działalność

Zespół Cherry Underground, w którym udzielam się na perkusji, nie jest aktywny już prawie pół roku, przez co naturalnie zawiesił swoją działalność. Powód jak zwykle prozaiczny: brak sali i zaangażowania.

Jednak obecna sytuacja skłoniła mnie to do przemyśleń na temat szuflady swoich autorskich utworów, która napełnia się różnymi pomysłami już od kilku lat. Może coś w końcu ruszy?

Brak odzewu z Radia Index

Czasem mam wrażenie, że różne rzeczy dzieją się w tym mieście tylko dlatego, że ktoś tym ludziom każe. Większość inicjatyw wykonywana jest od niechcenia, a żeby czasem wyjść przed szereg albo wyciągnąć rękę do innych ludzi z pomysłem to musi stać się cud. Kiedyś byłem stałym słuchaczem zielonogórskiego akademickiego Radia Index. Odbywały się tam ciekawe audycje tematyczne. Dlatego chciałem się przekonać, czy ktoś się jeszcze interesuje ramówką - napisałem maila. Niestety, zawiodłem się.

Rock Nocą - fotorelacja z koncertu Cherry Underground

Cherry Underground na Rock NocąW zeszły poniedziałek graliśmy z zespołem Cherry Underground koncert w ramach eliminacji Rock Nocą. Występ odbył się w klubie 4 Róże dla Lucienne. Dziękujemy wszystkim za przyjście, a ci którym nie udało się przyjść niech żałują! Oto fotorelacja z tego wydarzenia.

Cherry Underground zagra na Rock Nocą

Śpieszę poinformować, że w poniedziałek 23 stycznia 2012 o godz. 20:00 gramy zespołem Cherry Underground koncert w klubie 4 Róze dla Lucienne, w ramach eliminacji XIII festiwalu Rock Nocą. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Demo Cherry Underground

Cherry Underground nagrywa demo

Mamy już na tyle dużo zaaranżowanego materiału, że postanowiliśmy w końcu zarejestrować nasze utwory. Nagrywamy płytę demo!

Występ Cherry Underground, podejście drugie

4 czerwca 2011 - oto data maleńkiego koncertu organizowanego przez zespół Cherry Underground dla naszych znajomych. Poprzedni termin musiał zostać odwołany, więc mamy nadzieję, że tym razem wszystko się uda.

Występ odbędzie się o godz. 19:00 w naszej podziemnej próbowni. Zagramy wszystkie utwory, które dotychczas ukończyliśmy oraz kilka dobrze zapowiadających się szkiców. Wiktor uraczy w końcu swoim wokalem, Mateusz zmiażdży solówkami na wiśniowej gitarze a ja i Adrian zafundujemy wszystkim dużą dawkę dobrego, rockowo-funkowego rytmu!

Przy okazji zamieszczam kilka zdjęć z próby (dzięki Wiktor!).

Występ Cherry Underground odwołany

Okazało się, że z różnych przyczyn nie możemy zagrać w pełnym składzie w najbliższą sobotę, więc występ został odwołany. Być może niedługo zaplanujemy inny termin naszego debiutu.